Seminar tutvustas joobes juhtimise takistamise võimalusi

pilt

Loengu „Joobes juhtimine. Sanktsioonid ja rehabilitatsioon Euroopa Liidu näitel“ keskseks teemaks oli joobes juhtimise takistamise võimalused Saksamaa ja Euroopa Liidu perspektiivist lähtuvalt. Prof. Wolfgang Schubert andis teadusuuringutest tulenevalt ülevaate tehniliste lahenduste, nagu alkolukk kasutamise efektiivsusest. 

 

 

Samuti tutvustas Schubert seda, kuidas sanktsioonide ja rehabilitatsiooni kombineerimisel liiklusohutuses parem tulemus saavutada.

Seminaril esinenud professor Dr. rer.-nat. Wolfgang Schubert on Saksamaa Liikluspsühholoogide Liidu DGVP president, DEKRA liiklusohutusosakonna juhataja, Bonni ja Kölni ülikoolide õppejõud, Saksimaa Politseikõrgkooli õppejõud, arvukate raamatute autor, Saksamaa juhtimisvõimekuse normide kujundaja ning rahvusvaheliste liiklusohutuse kongresside kuraator.

Ettekande põhjal oli osalejatel võimalus analüüsida Eesti positsiooni Euroopa liiklusohutustegevuste plaanil ja võrrelda kasutuselolevate tegevuste tehnikaid Euroopas tehtavaga. Seminaril „Joobes juhtimine. Sanktsioonid ja rehabilitatsioon Euroopa Liidu näitel“ osales ligi 50 liikluseksperti Eesti erinevatest ametitest ja institutsioonidest.

12 aastat
liikluspsühholoogilist nõustamist
17 aastat
riskivältimise koolitusi
2384
läbiviidud koolitust
42495
edukalt läbinut